DNEŠNÍ OSLAVA DNE DĚTÍ
Dnes jsme společně s dětmi oslavili DEN DĚTÍ v příjemné a radostné atmosféře. Pro děti byl připraven hezký program plný zábavy a úsměvů. Zároveň bychom chtěli poděkovat panu Františákovi, který si pro děti připravil zdravé dárečky. Ty děti velmi potěšily a udělaly jim velkou radost. Velice si jeho ochoty a podpory vážíme.
